Aktuality

Makám na novém albu

Singly „V Tobě“ a „Démony“ to rozhodně nekončí, celý letošní rok trávím hodně času psaním songů a jejich nahráváním ve studiu. Věřím, že vše půjde dobře a do konce roku vám album představím. Jedno je jasné: nový singl vyjde už brzy!

Deep Talks 25 se mnou

Deep Talks je podcast Petra Ludwiga o hodnotách a smyslu práce či života celkově a já jsem rád, že jsem se s Petrem seznámil a pozval mě do něj. Dozvíte se z něj o mně plno nových věcí. Na hodinový rozhovor se můžete podívat (nebo si jej jen poslechnout) na petrludwig.cz.

Sledujte videoklip „Démoni“

Můj nový singl je inspirovaný toxickým vztahem, nemožností se posunout dál, i když víme, že by to bylo správné. Ústřední myšlenka vychází z mých osobních prožitků poslední doby. Nejlepší terapií je pro mě vždycky psaní, právě proto singl produkovaný Ondřejem Fiedlerem a Marcelem Procházkou vznikl. Věřím, že se vám bude líbit. Surový klip režíroval Petr Simon.

Akropole je za náma!

Díky moc všem, co dorazili na můj koncert do pražské Akropole a dodali nám energii – s kapelou jsme si ho moc užili! Dojmy z něj si můžete přečíst na musicserveru. Těším se na jaro, až zase vyrazíme na turné!

„V Tobě“ vyšlo i v akustické verzi

Jako pozvánku na můj koncert do Akropole jsem u Lukáše Chromka nahrál speciální akustickou verzi singlu V Tobě. Poslechněte si jej na YouTube.

Videoklip „V Tobě“ je online

Po premiéře skladby „V Tobě“ v Česko Slovensko hledá SuperStar je venku už i videoklip, kde – pozor! – nehraju. Režisér Ruy Okamura moji nejosobnější skladbu zpracoval na jedničku. Tvůrčímu týmu se podařilo dokonale vystihnout její intimitu. Koukněte na odkaze.