Aktuality

Po vyprodané Roxy oznamuju koncert ve Forum Karlín!

To, co se stalo na koncertě v Roxy se nedá popsat slovy. Ještě teď mám husí kůži. Děkuju všem fanouškům, že i po 11 letech jsou pořád se mnou a málem zbourali celej klub do základů. Nemůžu se dočkat příští rok Fóra Karlín, kde to celý společně posuneme ještě o level výš. Slibuju vám životní show.
S láskou a pokorou, váš Adam 🖤
První nejlevnější vlna lístků je právě v prodeji: koupit vstupenky.
Více informací o koncertu.

V roce 2024 se vidíme na tour!

Koncert v Lucerně byl nezapomenutelný zážitek, a proto jsme si s kapelou řekli, že to musíme zopakovat, a udělat to tentokrát ještě větší! Pojďme zbořit ikonické pražské Roxy a tři skvělé kluby po celém Česku a oslavit tak společně 10 let mé hudební kariéry. Můžete se těšit na pecky jako Proud, Zapomenout, Máma říkala, Prach… a když to vyprodáme, dám i Poch*al z filmu Banger! Těším se na vás ani nevíte jak. 🖤 Vstupenky kupujte na United Tickets – ušetříte včasným pořízením. 🎫

Poslouchej letní věc se Simou!

Dlouho jsem měl chuť udělat duet se zpěvačkou, ale máme jich tady momentálně málo. Simu jsem měl na paměti, ale nikdy jsme neměli možnost se potkat. Když vzniklo demo Bez Tebe, tak jsem si řekl, že to k ní nějak musím dostat. A povedlo se! Poslechněte si společný letní track tady, nebo rovnou koukněte na klip.

EP „Srdce na tvý dlani“ je venku!

Tohle EP reflektuje poslední roky mýho života. Dá se říci, že jsou to moje temnější časy – písně vzniklé za covidu jsem se dlouho zdráhal vydat. Čekal jsem na ten správnej čas a myslím, že teď přišel! Celé EP „Srdce na tvý dlani“ si můžete poslechnout tady, celé jsem ho produkoval s Enthicem a pozval jsem si na něj Bena Cristovao, Sergeie Barracudu, Pil Cho i violoncellistku Terezii Kovalovou.

Koncerty jsou tady!

Už 26. dubna v Brně a 27. dubna v Praze se představím se svou kapelou v novém zvuku a show! V Metro Music Baru a Lucerna Music Baru uslyšíte osvědčené hity v novém podání i aktuální bangery se skvělými hosty jako Sergei Barracuda nebo Ben Cristovao. Čekají vás i tracky, které jsem ještě nikdy nehrál, a také pár překvapení! Fanoušci Bangeru si určitě přijdou na své. Vstupenky doporučuji zakoupit v předprodeji na odkaze.

Vybrali mě do Forbes 30 pod 30!

Mami, jsem v 30 pod 30! Díky moc českému Forbesu, že mě vybrali do party takto úžasných lidí. Výběr představuje „novou generaci mimořádných Čechů, kteří ještě nepřekročili třicítku, ale už to ve svém oboru dotáhli daleko i vysoko a můžou být skvělou inspirací pro všechny nezávisle na věku.“ Článek a profil najdete na Forbes.cz.

BANGER. nominován na 8 Českých lvů

Mám neskutečnou radost, že film BANGER., kritikou často označovaný jako český film roku 2022, byl nominován hned v 8 kategoriích ceny Český lev, včetně nominace pro mě jako herce v hlavní roli. Moc to pro mě znamená. Díky Adamovi Sedlákovi za příležitost! Ceremoniál proběhne 4. března v Rudolfinu, od 20:10 ho bude vysílat ČT1.

Kytarový singl „Zapomenout“ oznamuje prvního hosta koncertů: Bena Cristovao

Po spolupráci na projektu Hills 97 se naše trojice Adam Mišík-Enthic-Ben Cristovao potkala potřetí a vznikl z toho kytarový song „Zapomenout“. Bude stejně úspěšný jak „Máma říkala“? Poslechnětě si jej zde, nebo koukněte rovnou na videoklip. Skladbu budete moct slyšet s Benem naživo na 2 koncerech, 26. 4. v Brně a 27. 4. v Praze. Lístky již jsou v předprodeji.

Adam Mišík Live 2023: sólové koncerty v Praze a Brně

Na rok 2023 jsme si s kapelou připravil nový zvuk a show a moc rád bych vás pozval na dva koncerty, které proběhnou za účasti mnoha exkluzivních hostů. Doražte 26.4.2023 do Metro Music Bar v Brně a 27.4.2023 do Lucerna Music Baru v Praze! Předprodej byl právě spuštěn – kupte si vstupenky výhodně!

Singl „Prach“ z filmu „BANGER.“ je venku!

Nový český film, který se stal hlavní událostí KVIFF 56, jde 22. září do kin a kromě role Alexe mi režisér Adam Sedlák dal možnost natočit i hlavní skladbu. „Prach“ je dílem mě a Enthica a moje filmová modla Sergei Barracuda je na featu! Život nejde nalajnovat, tak poslouchej „Prach“ hned tady.

Vyrážím na jarní klubové „Včera bylo pozdě“ tour s AMK a True Gabe

Nová generace interpretů vyráží na společnou tour Včera bylo pozdě! Na jednom podiu vystoupím společně s čerstvými talenty Universal Music, rappery AMK a True Gabe, záda nám bude krýt DJ Kadr. Začínáme v Kutné hoře 29. dubna a končíme 3. června v Brně. Všechny lupeny, i do Prahy, stojí jen 200 Kč v předprodeji.

HILLS 97 a Dorian jsou „SOBER“

První společný track Hills 97 (Adam Mišík a Enthic) a Doriana „PROUD“ má na YouTube i Spotify po 4 milionech přehrání a nastal tak čas na pokračování! Trojice vydává singl „SOBER“, s videem od Vládi Luthy. Podívat se na klip můžete tady. Audio verze naleznete zde.

Chceš dostávat novinky o Adamovi?