Napsali o mně

Mixxermusic: Adam Mišík nabízí videoklip k singlu Sníh, který bude mít pokračování

Sníh je dalším singlem z alba 2.0 Adama Mišíka, který právě dostal vizuální podobu. Videoklip zachycuje Adamovo nejšílenější období bujarých večírků a bere diváky na netradiční místo za atmosférou, daleko do hor.

celý článek

Evropa 2: ADAM MIŠÍK je v novém videoklipu ve svém vlastním Stínu!

Adam Mišík má na kontě další videoklip. Písní z prosincového alba 2.0, která právě dostala vizuální podobu, je skladba Stín.

celý článek

Týdeník Rozhlas: Adam Mišík: Hudba může mít různé obaly, ale písnička je jen jedna

Bydlí v letenském činžáku, kde se před dvaadvaceti lety narodil, v bytě jen o patro níž, než kde s mámou a tátou, legendárním Vladimírem Mišíkem, vyrůstal. Už v sedmi se objevil ve filmu Kráska v nesnázích, v jedenácti zpíval na velkých festivalech se svou první kapelou. Dnes hraje ve filmech i v seriálech, má svůj podcast a hlavně svou muziku – právě mu vyšlo nové album 2.0, dlouhých pět let po teenagerském debutu Parfém. Kam se za tu dobu tenhle talentovaný mladík posunul?

celý článek

Extra: Adam Mišík: Kvůli fanynkám mi šlo o život. A jak svádí krásné celebrity?

Herec, zpěvák a bývalý fotbalový hráč Adam Mišík (22) je v showbyznysu teprve pár let, už ale zažil obrovskou slávu, která mu lezla na mozek a měl z ní strach. Prožil ale i totální vyhoření nebo několik celebritních vztahů s krásnými slečnami. Co o tom všem otevřeně řekl? Podívejte se na rozhovor pro pořad Extra Host ve videu na začátku článku.

celý článek

Headliner: Adam Mišík: Vymazat stigma

Zbavit se image, se kterou už nechcete mít nic společného, může být obtížné. Adam Mišík je ale na dobré cestě. Ke konci roku, po pěti letech od svého debutu, restartoval celou kariéru a s novou desku započal kapitolu 2.0. Už žádná mediální celebrita, ale hudebník.

celý článek

Česká Televize: Nové album Adama Mišíka

Hostem Událostí v kultuře je Adam Mišík.

celý článek

Aktuálně: Adam Mišík: Mladá generace je pohodlná. Nezažila válku a chybí jí instinkt přežití

Vyfintěný hezoun z plakátu v dívčím časopise, jehož publikem jsou jen ječící puberťačky. S touto nálepkou bojuje zpěvák a herec Adam Mišík od svých 15 let a definitivně se od ní chce odstřihnout na novém albu. I v rozhovoru pro Aktuálně.cz totiž ukazuje, že dávno není žádný naivní hošík, ale spíš uvědomělý mladý muž, který dovede kriticky reflektovat vlastní slávu i životní styl mladé generace.

celý článek

Novinky: Adam Mišík: Zažil jsem období, kdy jsem nebyl normální

V posledních čtyřech letech se zpěvák a hudebník Adam Mišík připomínal singly. Přitom natáčel filmy a představil se také v show Tvoje tvář má známý hlas. Aktuálně vydává své druhé album 2.0. Je na něm příběh jeho posledních dvou let.

celý článek

musicserver.cz: Adam Mišík představí na „2.0“ novou verzi sebe sama

Debutové album Adama Mišíka „Parfém“ vyšlo už v roce 2014. Od té doby jsme se od něj dočkali několika samostatných singlů (třeba k filmu „Bajkeři“, v němž i hrál) a  od léta minulého roku se už chystá na desku číslo dvě. A přesně tak se bude i jmenovat – „2.0“. Novinku, která bude obsahovat deset skladeb, v  obchodech a na streamovacích službách najdeme od pátku 13. prosince.

celý článek

Youradio: Adam Mišík představuje nový singl Ty se díváš! Písničku doprovází zajímavý videoklip

Talentovaný český zpěvák Adam Mišík představuje další singl ze své nové desky 2.0. Na písničce Ty se díváš se podíleli i zpěvák Sofiane Medjmedj a rapper SKiNNY BARBER.

celý článek

TV NOVA: Hity Karla Gotta, které dojaly publikum ve Tváři. Pusťte si vystoupení Adama Mišíka

Adam Mišík, který mistra v první řadě show Tvoje tvář má známý hlas imitoval, byl tedy pod bedlivým dohledem nejen televizních diváků, ale i samotného Karla Gotta. Pro mladého zpěváka to byl nelehký úkol, ale zhostil se ho naprosto skvěle. Pochválil ho i Karel, který si jeho vystoupení nenechal ujít.“„Na Adamovi Mišíkovi se mi líbí, s jakou chutí jde do každého vystoupení. Je vtipný, všestranný a má talent. A hlavně je nad věcí, sám se baví, a tím pádem to není urputný soutěžící. Jeho vystoupení odpovídá přesně smyslu formátu pořadu Tvoje tvář má známý hlas,“ řekl tehdy.

celý článek

Refresher: Tatíček mu vyšlapal cestu. Adam Mišík odpovídá na hejterské komentáře

Do našeho seriálu Interhejty jsme si tentokrát pozvali zpěváka Adama Mišíka, který měl za úkol reagovat na negativní komentáře pod jeho tvorbou. Už tradičně jsme připomínky hejterů vybírali bez vědomí respondenta, který předem nevěděl, do čeho jde. Adam je sice oblíbeným interpretem, přesto se našlo alespoň pár témat, která se opakovala častěji.

celý článek

Chceš dostávat novinky o Adamovi?