Napsali o mně

musicserver.cz: Adam Mišík představí na „2.0“ novou verzi sebe sama

Debutové album Adama Mišíka „Parfém“ vyšlo už v roce 2014. Od té doby jsme se od něj dočkali několika samostatných singlů (třeba k filmu „Bajkeři“, v němž i hrál) a  od léta minulého roku se už chystá na desku číslo dvě. A přesně tak se bude i jmenovat – „2.0“. Novinku, která bude obsahovat deset skladeb, v  obchodech a na streamovacích službách najdeme od pátku 13. prosince.

celý článek

TV NOVA: Hity Karla Gotta, které dojaly publikum ve Tváři. Pusťte si vystoupení Adama Mišíka

Adam Mišík, který mistra v první řadě show Tvoje tvář má známý hlas imitoval, byl tedy pod bedlivým dohledem nejen televizních diváků, ale i samotného Karla Gotta. Pro mladého zpěváka to byl nelehký úkol, ale zhostil se ho naprosto skvěle. Pochválil ho i Karel, který si jeho vystoupení nenechal ujít.“„Na Adamovi Mišíkovi se mi líbí, s jakou chutí jde do každého vystoupení. Je vtipný, všestranný a má talent. A hlavně je nad věcí, sám se baví, a tím pádem to není urputný soutěžící. Jeho vystoupení odpovídá přesně smyslu formátu pořadu Tvoje tvář má známý hlas,“ řekl tehdy.

celý článek

Refresher: Tatíček mu vyšlapal cestu. Adam Mišík odpovídá na hejterské komentáře

Do našeho seriálu Interhejty jsme si tentokrát pozvali zpěváka Adama Mišíka, který měl za úkol reagovat na negativní komentáře pod jeho tvorbou. Už tradičně jsme připomínky hejterů vybírali bez vědomí respondenta, který předem nevěděl, do čeho jde. Adam je sice oblíbeným interpretem, přesto se našlo alespoň pár témat, která se opakovala častěji.

celý článek

musicserver.cz: Adam Mišík si do singlu „Proud“ přizval rappera Doriana. Klip má nádech grunge

Adam Mišík už v nedávné minulosti párkrát ukázal, že překvapit umí – singly „V Tobě“ nebo „Démoni“ budiž toho důkazem. Na vlně syrovějšího pojetí se nese také videoklip k novince „Proud“, kterou nahrál s rapperem Dorianem. Společně v ní líčí koncertní život na cestách, včetně víkendových přejezdů z akce na akci, nad ránem končících večírků i zastávek na benzínkách.

celý článek

TOP STAR: Adam Mišík s Dorianem natáčel videoklip „Proud“

Adam Mišík, mladý talentovaný umělec, který ne a ne najít novou lásku. I přesto, že je už půl roku bez přítelkyně, nezoufá a řeší to jednoduše prací. Teď se totiž může naplno věnovat své pěvecké kariéře a novému albu, které prý bude přelomové.

celý článek

Zoo Praha: Expozici největšího pavouka Evropy v Zoo Praha otevřel hlas Spider-Mana Adam Mišík

Zoo Praha 26.5. slavnostně otevřela expozici slíďáka tatarského, největšího druhu pavouka v Evropě, za účasti významných hostů, včetně herce a dabéra filmového Spider-Mana Adama Mišíka.

celý článek

Evropa 2: Brunch s Adamem Mišíkem

Pozvánku na brunch a pokec do holešovického Vnitroblocku přijal Adam Mišík, kterému zrovna vyšel nový singl „Démoni“.

celý článek

musicserver.cz: Adam Mišík vsadil v novince „Démoni“ na současný zvuk a temnotu

Po loňském hitu „V Tobě“ máme zase jednou důvod Adama Mišíka pochválit. Zpěvák novým singlem „Démoni“ znovu ukazuje, jak od dob své debutové desky „Parfém“ hudebně dospěl. Píseň vznikla ve spolupráci s producentským duem Ondřej Fiedler – Marcel Procházka a dá se říct, že zvukově patří k tomu nejsvěžejšímu, co český mainstream aktuálně nabízí.

celý článek

iDNES: Když se vztah změní z nebe v peklo. Mišík představuje Démony

„Chtěli jsme jen víc a víc“ zpívá naléhavě Adam Mišík v singlu Démoni. Vsadil v něm na současný popový zvuk a silně osobní výpověď. Potemnělý videoklip v režii Petra Simona vyniká atmosférou, která diváka pohltí.

celý článek

Novinky: Adam Mišík v písni i klipu o pocitu, kdy se vztah změní v peklo

Zpěvák Adam Mišík pokračuje ve spolupráci s dvojicí producentů Marcelem Procházkou a Ondřejem Fiedlerem. I v jeho nové skladbě přišli s aktuálním zvukem, který podtrhuje náladu písně. Jmenuje se Démoni a vznikl k ní i videoklip.

celý článek

TopStar: Zpěvák Adam Mišík si léčí srdce novou písní!

Adam Mišík pustil do světa novou písničku s klipem. Jmenuje se Démoni a rozhodně nejde o žádnou romantiku. Odráží část minulosti, se kterou se zpěvák potřeboval srovnat, a hudba mu s tím dokonale pomohla!

celý článek

Youradio: Adam Mišík – premiéra nového videoklipu

Už jste viděli nový videoklip Adam Misik? Jak dlouho vznikala píseň Démoni a jaké novinky připravuje Adam pro fanoušky? 🙂 Mrkněte na rozhovor.

celý článek